Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Rock

Za sve fanove Ex Yu Rocka (Azra, Bijelo Dugme, Divlje Jagode, Yu Grupa, Smak, Parni Valjak, Generacija 5, Osmi Putnik...)
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 SLASH is...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

SLASH is... Empty
PostajNaslov: SLASH is...   SLASH is... I_icon_minitimeuto lis 06, 2009 11:16 pm

the best! had da vas cujem gdje su njegovi fanovi? ja se ovom covjeku divim,neverovatan talenat on posjeduje to nesto sto je potrebno gitaristima,ja njega bez gitare i cigare ne mogu zamisliti...on je G'n'R ucinio legendarnim bendom al' ne smjemo zaboraviti ni axla...
http://dancefloortragedy.files.wordpress.com/2009/07/slash.jpg

ovo se zove gitarista...gledajte i ucite Cool
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

SLASH is... Empty
PostajNaslov: Paul Hudson   SLASH is... I_icon_minitimesri lis 07, 2009 2:33 pm

Slash je dobar pogotovo sa tom cigarom u ustima i onim držanjem gitare study
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

SLASH is... Empty
PostajNaslov: Re: SLASH is...   SLASH is... I_icon_minitimesri lis 07, 2009 3:31 pm

A Slash, čuj...
Neupitno je da je tip jedan od najvećih, ali jedan od najvećih koji već 15 godina nije napravio dobru pjesmu. (Gitaristi koji su fanovi se kunu u Snakepit, međutim tu meni nema ni P od pjesme. Ne može 5 gitarista biti u pravu. To se neće dogoditi.)

A prije dok sam znao samo desetak gitarista, Slash mi je bio vrh. A sad mogu reći da je čisto solidan..
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

SLASH is... Empty
PostajNaslov: Re: SLASH is...   SLASH is... I_icon_minitimesri lis 07, 2009 3:35 pm

nije da znam samo desetak gitarista,al' ja slasha postujem kao muzicara koji je tokom svog zivota imao dosta dobrih pjesama...al sta ces stari se pa se gubi moc stvaralastva
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

SLASH is... Empty
PostajNaslov: Re: SLASH is...   SLASH is... I_icon_minitimečet stu 19, 2009 2:50 pm

stari se i droga ćini svoje
[Vrh] Go down
Sponsored content





SLASH is... Empty
PostajNaslov: Re: SLASH is...   SLASH is... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SLASH is...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ex Yu Rock :: Bendovi i ostali muzičari :: Gitaristi-
Forum(o)Bir: