Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Rock

Za sve fanove Ex Yu Rocka (Azra, Bijelo Dugme, Divlje Jagode, Yu Grupa, Smak, Parni Valjak, Generacija 5, Osmi Putnik...)
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Šta bi voljeli da naučite svirati??

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:13 pm

Meni je uvijek bila želja da naučim Sax...
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: instrumenti   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimesri ruj 23, 2009 7:45 pm

Meni se sviđo klarinet al ga nije bilo u muzićkoj pa flauta i nisam bio lu da idem kod Elvisa iz muzićke na gitaru
[Vrh] Go down
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 3:18 pm

meni je oduvjek bila zelja da sviram bubnjeve,al' jbg i s gitarom me smatraju za cudaka, a sta bi tek bilo kad bi me vidjeli s bubnjevima...
da i harfu bih volela da sviram...mocan instrument Cool
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: ostatak muzike   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 3:44 pm

Very Happy nije loš najgore šo je ženski instrument i one ga mogu sam svirat
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 4:00 pm

Ženski instrument?? To bi onda isto trebalo da znači da žene ne mogu svirati gitaru, bubnjeve, saksofon???
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 4:04 pm

ja sam za to da svako svira ono sto voli, ne postoje muski i zenski instrumenti,postoje duvacki,zicani...
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Pogrešno shvaćen   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 4:09 pm

Njet mislim tak već piše da ga pretežno žene sviraju radi tankoća žica nprimjer ja nebi mogo ga svirat jer sviram bass (kojeg na žalost nisam uspio prodat danas Evil or Very Mad No ) a dame muzićarke imaju glađe mekše ruke i moglebi ga svirat
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 4:10 pm

Pa iako sam ja gitarista (divljak) mogao bi svirati harfu uz određenu količinu pažnje... Što nisi prodao bass?
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 4:12 pm

razumeli smo se...e zao mi sto nisi prodao bas,al' ako ga ne mozes prodati a ti ga sviraj Wink
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Aj kako   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 4:14 pm

Ma ovom djećku šo je dolazio težak a i zavolio sam ga i odo ućit hemiju imam ispit tak i Zajza is going off the stage
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:18 pm

koji vam je omiljeni duvaćki instrument meni ljepilo
[Vrh] Go down
putnik

putnik


Broj komentara : 288
Join date : 23.09.2009
Age : 31
Mjesto : gdje me put nanese

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimepon lis 19, 2009 10:20 pm

jel OHO?
[Vrh] Go down
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitimečet stu 19, 2009 7:07 pm

nemoj mi toga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šta bi voljeli da naučite svirati?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta bi voljeli da naučite svirati??   Šta bi voljeli da naučite svirati?? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šta bi voljeli da naučite svirati??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ex Yu Rock :: Instrumenti :: Ostali instrumenti-
Forum(o)Bir: