Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Ex Yu Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Rock

Za sve fanove Ex Yu Rocka (Azra, Bijelo Dugme, Divlje Jagode, Yu Grupa, Smak, Parni Valjak, Generacija 5, Osmi Putnik...)
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 fender ili ibanez

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

fender ili ibanez Empty
PostajNaslov: fender ili ibanez   fender ili ibanez I_icon_minitimeuto ruj 22, 2009 4:21 pm

Imam jedno pitanje dal da uzmem ibanez bass gsr 180-bk ili da sviram na svojoj kopi fender jazz basa kojoj ima najmanje 5 godina fender ili ibanez 48
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

fender ili ibanez Empty
PostajNaslov: Re: fender ili ibanez   fender ili ibanez I_icon_minitimeuto ruj 22, 2009 4:40 pm

Prvo, ni ti sam ne znaš koje je marke onaj tvoj bass... Drugo pojma nemaš kakav je onaj Ibanez.. flower
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

fender ili ibanez Empty
PostajNaslov: Re: fender ili ibanez   fender ili ibanez I_icon_minitimeuto ruj 22, 2009 4:47 pm

Jeate jazz bass bio sam u maxu ima ju isti samo šo nije ko moj kalaja a ovaj ibanez je 375 km i od
[Vrh] Go down
N3ssaya
Admin
N3ssaya


Broj komentara : 265
Join date : 21.09.2009
Age : 29
Mjesto : Brčko

fender ili ibanez Empty
PostajNaslov: Re: fender ili ibanez   fender ili ibanez I_icon_minitimesri ruj 23, 2009 5:12 pm

Kako će biti isti k'o tvoj kad je ono Fender Jazz Bass... A kod tebe je nešto look like Jazz sa EMG Select magnetima...
[Vrh] Go down
https://ex-yu-rock.forumcroatian.com
Adin Midžić

Adin Midžić


Broj komentara : 291
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Mjesto : ispred monitora

fender ili ibanez Empty
PostajNaslov: Re: fender ili ibanez   fender ili ibanez I_icon_minitimepet pro 25, 2009 11:02 pm

ma znaš šta moj bass je veslo sa magnetima eto šta pale rabbit albino silent clown flower drunken drunken Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





fender ili ibanez Empty
PostajNaslov: Re: fender ili ibanez   fender ili ibanez I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
fender ili ibanez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Fender električne gitare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ex Yu Rock :: Instrumenti :: Bass gitare-
Forum(o)Bir: